לקוחות פרטיים / עסקיים

אדריכלית ומעצבת פנים במרכז

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

אדריכלית ומעצבת פנים במרכז

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

אדריכלית ומעצבת פנים במרכז

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

טיפים חמים לתכנון חדר השינה מאדריכלית ומעצבת פנים במרכז

עיצוב פנים שמחזיק לאורך שנים ומשרת את בעלי הבית באופן השלם ביותר, הוא כזה שמציב את הדיירים וצורכיהם בראש סדר העדיפויות. לכולנו יש חזון אודות עיצוב הסלון, החצר ושאר החללים ה”ציבוריים” של הבית ובהיבט הזה, רבים מאיתנו חושבים בעיקר מה ירשים או יתכתב עם טרנדים שאנו רוצים להזדהות איתם. עם זאת, כדאי שנקדיש מחשבה גם לחללים אליהם אנחנו פורשים כדי לנוח, להתייחד ולמלא מצברים. גליה מנור, אדריכלית ומעצבת פנים במרכז משתפת איתך כמה עקרונות מקצועיים לעיצוב חדר שינה אידיאלי. 

לשמור על מרווח תנועה

אחת הדרכים הטובות ביותר להעניק לחדר השינה שלך אווירה נינוחה ומרגיעה היא להתמקד בקלות התנועה. לא כדאי לגדוש את החדר בפריטי ריהוט כבדים. ייתכן שנגלה שעל אף הרומנטיקה שבדבר, כוננית הספרים הגדולה לא בהכרח מתאימה לחדר השינה. העיקרון הוא פשוט – חלל פנוי בסביבה שלנו משאיר חלל פנוי בראש לרגיעה. 

לשלב פתרונות אחסון חכמים

כדי להבטיח שאכן נוכל לנשום בחדר השינה שלנו, כדאי שנקדיש מחשבה גם לפתרונות האחסון שלנו. לעיתים במקום ארונות גדולים, כדאי לעשות שימוש באלמנטים הקיימים שלנו. שימוש במיטה המציע פתרונות אחסון חכמים כמו תא מצעים או מגירות מובנות יכול לייעל באופן ניכר את השימוש בחדר השינה. שידות או קומודות נמוכות וצמודות קיר המציעות שטח אחסון נרחב בעיצוב מינימליסטי, יאפשרו לך ליהנות מכל העולמות. 

ללכת על סכמת צבעים עדינה

חדר השינה שלך נועד בראש ובראשונה להיות מרגיע. לכן, סביר להניח שהטיפ הראשון שנקבל ממומחי אדריכלות במרכז כשנתחיל לתכנן את חדר השינה, הוא לוותר על הפלטות העזות והצעקניות ולתת מקום למשהו שקט יותר. צבעים ניטרליים כמו לבנים וגווני קרם, או ספקטרומים מעודנים של כחול וסגול כמו לילך ותכלת, או לבנדר ואפרפר, עשויים להעניק לך את השקט שנדרש אחרי עוד יום ארוך. זה ממש לא אומר שחדר השינה חייב להיות משעמם. כרית נוי בצבע ייחודי שתבלוט בחלל, או יצירת אמנות ייחודית על אחד הקירות יקבלו הרבה יותר ביטוי דווקא כשהכול שקט סביב.

חיפשת אדריכלית ומעצבת פנים במרכז? כאן מחכה לך כתובת מקצועית מהשורה הראשונה

גליה מנור פועלת כאדריכלית במרכז מעל שני עשורים ומתמחה בתכנון חללי מגורים. כדי להתחיל לעצב את חוויית המגורים המושלמת, מחדר השינה ועד למטבח, הצעד הראשון הוא לפנות אלינו כאן.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אדריכלית ומעצבת פנים במרכז

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן