לקוחות פרטיים / עסקיים

אדריכלית לתוספות בנייה

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

אדריכלית לתוספות בנייה

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

אדריכלית לתוספות בנייה

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

תוספת בנייה, איך עושים את זה?

אם הגעתם למסקנה שאתם צריכים שינוי למבנה שלכם, לבית, לבניין ואתם חושבים להגדיל את שטח הבית, להוסיף קומה, חדרי שינה, חדרי רחצה, או אפילו לא בדיוק בטוחים אם תוספת בנייה היא הדבר הנכון עבורכם, אבל אתם בטוחים שצריך לעשות שינוי בגודל המבנה. גם אם אין לכם מושג איך מתחילים,תיתן לכם את כל המידע הדרוש, כולל ייעוץ מקצועי ומותאם אישית לצרכים שלכם ותבצע עבורכם את תכנון הפרויקט כולו.

מהי תוספת בנייה?

תוספת בנייה היא מצב בו מוסיפים או משנים במבנה קיים, חלק בנוי מסוים, וישנם מספר סוגים של תוספות בנייה אפשריות: תוספת בנייה על גג בבתים פרטיים, תוספת בנייה על גג של מבנה משותף, תוספת בנייה הצמודה לבית פרטי. התוספות הנפוצות ביותר הן, תוספת בנייה של חדרי מגורים וחדרי רחצה, תוספת קומה, הוספת ממ”ד, יחידות דיור ועוד..

מה קורה בתהליך?

ניתן לפנות לאדריכלית המנוסה בתכנון לתוספות בנייה כבר בשלב הרעיון, גם אם הוא לא מגובש. האדריכלית  תדע להביא את החלום שלכם בתוספת הבנייה לידי ביטוי בפועל. התהליך מתבצע תחילה בבחינת הצורך של הלקוח, מה הוא מבקש לשנות במבנה כדי לקבל את המענה המדויק עבורו והענקת מידע על התהליך, לאחר מכן מבצעים את בדיקת זכויות הבניה המותרים, מה אפשרי לבצע, ממשיכים עם תכנון אדריכלי מדויק למבנה והוצאת אישורי בניה ברשויות, ולבסוף הוצאתו לפועל, תוך ליווי צמוד לאורך כל תהליך הבניה, קיימת אפשרות משלימה של עיצוב פנים לחלל החדש להתאמה מקסימלית גם מבחינת האוירה הכללית והפונקציונליות של החלל כולו.

גליה מנור – אדריכלית מנוסה בתכנון לתוספות בנייה, מומחית בתכנון פרויקטים של תוספות בנייה, תעניק לכם ייעוץ אמין ומקצועי, באמצעות תכנון מדויק של המבנה החדש, תוך תשומת לב לצרכים האישיים שלכם, לבחירות המבוקשות שלכם בתוספת הבנייה, תעניק לכם את האפשרות הנוספת והמשלימה לפרויקט של עיצוב פנים לתוספות בנייה, תלווה אתכם בתהליך כולו עד קבלת תוספת הבנייה המבוקשת עבורכם ועד להגשמת החלום.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אדריכלית לתוספות בנייה

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן