לקוחות פרטיים / עסקיים

אדריכלית

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

אדריכלית

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

אדריכלית

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

אדריכלית – אומנית תכנון בנייה

אדריכלות הינו תחום בענף הבנייה, המשלב אומנות התכנון והעיצוב של מבנים וחללים. אדריכלית בהתאם לתחום ההתמחות שלה, יודעת לתכנן ברמה ההנדסית והאומנותית מבנים מסוגים רבים ושונים כמו בתים פרטיים, בניינים, תכנון עירוני, מבנים מסחריים ועוד.. לקבלת מבנה העומד בתקנים, ובמראה ועיצוב מתאים לרצונות הלקוח.

מה תפקידה של אדריכלית בבניית בית?

תפקידה של האדריכלית בתכנון מבנה של בניית בית או בניין מגורים, הוא לבצע את התכנון למבנה בהתאם לצרכי הלקוח, כדי לייצר התאמה מושלמת בין החלום של הלקוח לבין הבית שלו במציאות. ולרכז את כל גורמי התכנון והיועצים לקבלת תכנון שלם ומקיף.

תפקידה המרכזי של האדריכלית הוא להוביל ולפקח על תהליך הבנייה כולו של הפרויקט, ולקשר בין צרכי הלקוח לבין ספקי השירות, התייחסות למבנה השטח, הקרקע, האקלים וסביבת המבנה.

תפקידה של האדריכלית הוא עמידה בתקנים, קידום תהליך קבלת היתר הבנייה, והשגת האישורים הנדרשים לקיום הפרויקט והקמת המבנה.

 

בנוסף לכל העבודה ההנדסית של האדריכלית, תפקידה כולל גם מרכיב אומנותי חשוב ביותר, המעניק מראה אסתטי למבנה, נוחות ופונקציונליות המרחב.

יתרון משמעותי יהיה לאדריכלית שהיא גם מעצבת פנים, העבודה מולה תעניק ערך מוסף ללקוח, בוא תוצג בפניו התמונה כולה, ההמחשות יהיו ריאליסטיות יותר, והתוצאה תגיע למקסימום התאמה בין צרכי הלקוח לבין הביצוע בפועל.

כך תתאפשר תוצאה הרמונית המחברת את כל הפרטים והקצוות, עד להגשמת החלום של הלקוח, של בית מעוצב, נעים ונוח לאורך זמן רב.

 

תפקידה של האדריכלית גליה מנור, משלב בתוכו מגוון תחומים הנדסיים הנוגעים לתכנון ועיצוב המבנה, יחד עם אומנות ואסתטיקה, המחברים יחד בין הצרכים והחלומות של הלקוח לבין התכנון והיישום של הפרויקט בפועל.

התפיסה התכנונית שלה היא ליצור חללים הרמוניים במבנה, פונקציונליים ואסתטיים, בעלי איזון וזרימה נכונה, היוצרים תחושה של אנרגיות טובות ורוגע, תוך הקפדה על רמת תכנון גבוהה ועיצוב נוח, נעים ומוקפד.

גליה מנור – אדריכלית ומעצבת פנים, משלבת תכנון הנדסי יצירתי ומעניין תוך הקפדה על הפרטים הקטנים כגדולים, ובהתאמה אישית לסגנון, לטעם ולחיי היום יום, לאחר למידה וחשיבה מעמיקה של הצרכים, המטרות והחלומות שלכם בתוספת הידע המקצועי והתכנון המלא והקפדני.

המטרה היא ליצור תכנון מלא, מתוך ראייה כוללת כבר מתחילת התכנון והכל ­- בשיתוף מלא אתכם.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אדריכלית

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן