לקוחות פרטיים / עסקיים

אדריכל בסביון – כיצד נוכל להסתייע בו בעיצוב מרפסות ועיצוב חצרות

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

אדריכל בסביון – כיצד נוכל להסתייע בו בעיצוב מרפסות ועיצוב חצרות

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

אדריכל בסביון – כיצד נוכל להסתייע בו בעיצוב מרפסות ועיצוב חצרות

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

חללי החוץ במרחב הביתי שלנו הם כר פורה לחוויות מעצבות, רגעים של שקט והזדמנויות מופלאות לאירוח. מדובר ביתרון אדיר שרבים מקפידים לכלול אותו ולהקדיש לו מחשבה במהלך המסע שלהם לבניית בית החלומות. בין אם מדובר בחצרות הבית הפרטי, מרפסת בדירה או בשילוב של מגוון חללי חוץ הפותחים את ביתנו אל האור והאוויר שם בחוץ, החשוב ביותר הוא שחללים אלו יתוכננו באופן שמספק מענה לצרכים וההעדפות שלך. כאן נראה כיצד יוכל אדריכל בסביון לסייע לך בתהליכי עיצוב חצרות ומרפסות. 

איזון עדין בין פרטיות וחשיפה

חשוב שנקדיש מחשבה מעמיקה ליחסי הגומלין בין חללי הפנים והחוץ של הבית. מצד אחד, רובנו נרצה להכניס אור ואוויר צח אל הבית ולאפשר גישה נוחה אל חצרות ומרפסות. מצד שני, מרחבים אלו מהווים גם פתח למבטים של  העוברים ושבים ועשויים לא פעם להפר את תחושת הפרטיות. אדריכל בסביון המתמחה בתכנון חללי חוץ יוכל לסייע לך לשלב אלמנטים שישמרו על הפרטיות שלך, מבלי לחסום את המבט. משרביות, פרגולות שיעניקו צל ויספקו אפקט מסוכך נוסף ווילונות שניתן לשלוט בהם בקלות יאפשרו לך להתאים את מידת הפרטיות הנדרשת לך בכל רגע נתון. 

לטשטש את הגבולות בין הפנים לחוץ, חיבור חוץ ופנים

כאשר עומד לרשותך איש מקצוע מיומן, ניתן לתכנן יחד חוויית מגורים ייחודית שתאפשר לך לא רק ליהנות מסביבת החוץ, אלא גם להכניס אותה הביתה באופן שתואם את השאיפות שלך. פטיו עם קירות זכוכית, מרפסות קטנות וסגורות שמעניקות פרטיות, אך פותחות את החדר אל החוץ ופתרונות חכמים רבים אחרים יאפשרו לך ליהנות מחוויית החצר גם בסביבת הבית המוגנת. 

חלוקה לאזורים לפי אופני שימוש

החצר היא מרחב המאפשר טווח רחב של פעילויות. זהו חלל אידיאלי לאירוע בימים בהם מזג האוויר נוח. מרחב לרגיעה ומנוחה, מקום עבור הילדים לשחק בו, או שטח לגידול ירקות ושילוב פריטי דקורציה. מומלץ לחלק את החצר לאזורים פונקציונליים ברורים ולהשתמש בהפרדות ופתרונות תאורה על מנת לתחום אותם ולהעניק להם ייעודים שונים. ליווי אדריכל בסביון בפרויקט יאפשר לך למצות את המרב מהחצר שלך ולהפיק ממנה ערך מוסף אדיר. 

כדי להתחיל לתכנן את חללי החוץ שלך, חשוב שתעמוד לרשותך אדריכלית בעלת ניסיון רב שמשלבת בתכנון ועיצוב בית החלומות שלך גם עיצוב מרפסות וחצרות. אני מזמינה אותך ליצור קשר עוד היום וללמוד כיצד ניתן להפוך את חללי החוץ שלך לפינת חמד שמיועדת בדיוק עבורך. גליה מנור

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אדריכל בסביון – כיצד נוכל להסתייע בו בעיצוב מרפסות ועיצוב חצרות

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן