לקוחות פרטיים / עסקיים

מעצבת פנים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

מעצבת פנים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

מעצבת פנים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

מעצבת פנים – הפתרון לעיצוב הבית והעסק

עיצוב פנים כשמו כן הוא, עוסק בתכנון ועיצוב חללים פנימיים במבנה, החל מהפרט הגדול ביותר ועד הקטן ביותר, וזאת בהתאם לפרמטרים רבים הנוגעים לצורך עיצובי מסוים מבחינת פונקציונליות החלל, נוחות, רגשות, תחושות ומבחינת האוירה הכללית, וזאת בשונה מתחום האדריכלות, העוסק בתכנון מבנים ונוף.

במקרים רבים בעיצוב פנים נדרש הזזה והחלפת מקומם של הפונקציות השונות.

 

מה תפקידה של מעצבת הפנים?

תפקידה של מעצבת פנים, הוא להתאים עיצוב פנימי לחלל המבנה בהתאם לצרכים של הלקוח המבקש לבצע עיצוב פנים, אם לבית שלו, למשרד או לעסק.

יתרון גדול יהיה לעבוד יחד עם מעצבות פנים שהן גם אדריכליות, כך רואים את התמונה מכל הזויות, ומגיעים למקסימום תוצאה המחברת את כל הפרטים והקצוות, עד להגשמת החלום של הלקוח, בית מעוצב, נעים ונוח לאורך שנים.

תהליך עיצוב פנים

בשלב הראשון מקיימים פגישת הכרות שבה לומדים בצורה מעמיקה את אופי חיי המשפחה/העסק, הרצונות, הצרכים והחלומות הגדולים שעתידים להתממש בעקבות השינוי.

בנוסף נבחן באופן מעמיק מה קיים היום, מה מוצלח? ומה פחות מוצלח? ודורש שינוי וכמובן מה התקציב שברשותכם לפרויקט.

בשלב השני מכינים את התכנית של המצב הקיים בתוך מבנה הבית, כולל מספר חלופות תכנוניות לעיצוב פנים.

בחירת החלופה המתאימה ביותר למבנה הספציפי באמצעות תהליך בחירה משותף עם בעלי הבית או המבנה. כחלק מהחוויה, משלבים סקיצות ידניות כדי להמחיש את העיצוב.

בשלב הזה יתווספו גם יועצים מקצועיים, שיתנו את דעתם המקצועית בנוגע לתשתיות, כמו, חשמל, קונסטרוקטור, אינסטלציה, מיזוג, ועוד, במטרה לבנות תוכנית סופית מדויקת ומגובשת.

בשלב השלישי מכינים סט תוכניות עבודה מפורטות בקנה מידה 1:50 לעיצוב פנים הנבחר, המיועד ליישום, על ידי בעלי מקצוע, הנוגעים לביצוע הפרויקט.

בשלב הרביעי מתבצע ליווי וייעוץ בבחירת הקבלן האידיאלי, לביצוע הפרויקט והיועצים המקצועיים שיתלוו אליו.

גליה מנור – אדריכלית ומעצבת פנים, מלווה פרויקטים של תכנון אדריכלי ועיצוב פנים

ללקוחות שונים הן בפרטי והן בעסקי מעניקה ליווי צמוד מתחילת הפרויקט ועד קבלת בית החלומות שלכם, העסק שלכם, החל משלב התכנון, תוך בחירה והתאמת הצבעים והחומרים, עד תשומת הלב לפרטים הקטנים.

הליווי כולל סיורים יחד איתכם, כדי לבחור את האלמנטים בבית, כגון: מטבח, ריצוף, שיש, חיפוי קירות, חדרי רחצה, שירותים, מקלחת, דלתות, ארונות, עבודות נגרות, תאורה ועיצובים כללים. ייעוץ וליווי בבחירת הריהוט ופיקוח עליון, בדיקה שאנשי המקצוע שנבחרו לפרויקט, מבצעים את העבודה בדיוק על פי התוכניות.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעצבת פנים

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן