לקוחות פרטיים / עסקיים

עיצוב בתים במרכז

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב בתים במרכז

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב בתים במרכז

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

לקראת פרויקט עיצוב בתים במרכז? אלו כמה נקודות לקחת בחשבון

כשזה מגיע לתהליכי עיצוב בתים פרטיים, ישנם מספר עקרונות ואלמנטים שכל בעל מקצוע שמכבד את עצמו חייב להחזיק בראש לכל אורך הפרויקט כדי לתכנן חלל בעל קונספט אחיד וערך אסתטי גבוה. 

המודעות שלך לעקרונות העיצוב, יאפשרו לך לנהל תקשורת יעילה יותר עם אשת המקצוע שלך, לקחת חלק פעיל בתהליך ולהבין את הערך המוסף העמוק של כל אלמנט בעיצוב שלך. אם התחלת בצעדים הראשונים לקראת פרויקט עיצוב הבית שלך, אלו כמה מנקודות המוצא שכדאי שיהיו במודעות שלך.

עיצוב פנים חייב להיות הרמוני ואחיד

אחידות היא מאפיין משמעותי בעיצוב הבית. כל פריט בבית, מהריהוט ועד לחפצי נוי, חייבים לעבוד יחד כדי ליצור שלם אחד מגובש. הלכידות והאחידות המשולבת של כל האלמנטים העיצוביים מעניקים לעיצוב הפנים שלך את יופיו. עקרון ההרמוניה חולש על כלל ההיבטים של האובייקטים השונים, מסכמת הצבעים ועד למאפיינים הצורניים שלהם. המטרה שלנו היא ליצור מערך של פריטים שיחמיאו זה לזה וישלימו זה את זה. 

פרופורציות וקנה מידה – מושגי יסוד קריטיים

פרופורציה וקנה מידה הם אלו שמסייעים לנו להבטיח שתהיה תחושת שייכות בין פריטים שונים בחלל. פרופורציה היא היחס בין שני פריטים, וקנה מידה הוא האופן שבו גודל אובייקט אחד מתייחס לאחר. לדוגמה, פריט עצום בחדר קטנטן יגרום לתחושת עומס ויפגע בפרופורציה. שולחן קטנטן מול שתי ספות ענק עשוי ללכת לאיבוד או להיראות לא שייך. על מנת להעניק נראות ייחודית לבתים , עיצוב פנים חייב לקחת בחשבון את הקשר הסימטרי הזה בין הפריטים השונים שיוצר את הלכידות ומלמד את העין שלנו אילו עקרונות הרמוניים באים לידי ביטוי בחלל בו אנו מבקרים. 

אחדות הניגודים

הקונטרסט בין הפריטים השונים יוצר עניין ומורה לעין שלנו במה להתמקד. ישנן דרכים רבות ליצור ניגודיות בחדר. אחד המובנים ביותר מאליהם הוא השימוש בצבע. שילוב צבעים בהירים וכהים או חמים וקרירים יכול ליצור אפקט הבלטה לפריטים. עם זאת, גם ניגודיות בקנה המידה, במרקם ובדוגמאות יכול להעניק לנו את האפקט הזה. 

הכתובת המקצועית שלך לעיצוב בתים במרכז 

תהליכי עיצוב פנים של בתים פרטיים דורש עין מיומנת ויכולת לגשר בין דרישות הדיירים לנתוני החלל. במשך מעל ל-24 שנים, גליה מנור מלווה בעלי בתים בכל אזור המרכז ומסייעת להם ליצור קונספט עיצובי ייחודי, מובחן ושתואם לצרכים שלהם באופן מדויק. לתיאום שיחת היכרות, ניתן להשאיר פרטים כאן כעת.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב בתים במרכז

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן