לקוחות פרטיים / עסקיים

עיצוב ותכנון מודולרי

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב ותכנון מודולרי

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב ותכנון מודולרי

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

עיצוב פנים מודולרי – כך מעצבים בית שיהיה קל לשנותו בעתיד

עיצוב פנים ותכנון מודולרי, למי מתאים?

טרנדים בעיצוב הם דבר חולף, והצרכים בתכנון ובעיצוב הבית משתנים עם השנים. שינוי בחיים, קטן כגדול ככל שיהיה, מביא רבים לבחור לשנות את עיצוב החלל הביתי, כדי שיתאים לצרכים החדשים שלהם, אך ללא תכנון מקדים, מדובר במשימה מורכבת במיוחד.

טרנדים בעיצוב, משתנים כל הזמן, כל כמה שנים אפשר להבחין שיש העדפה חדשה בנוגע לעיצוב הבית. עם הזמן, הנראות פתאום כבר לא מתאימה יותר, משעממת, מיושנת, ולרוב הבחירה לשנות את עיצוב הבית, מתקבלת כמעט בכל בית ובכל תקופה.

שינויים בחיים כמו התרחבות המשפחה, שינויי קריירה, העלייה בצורך ובביקוש לעבודה מהבית ואפילו רק הצורך לחדש ולשנות את האווירה הביתית כל תקופה, הביאו לתחום בעיצוב פנים הנקרא עיצוב ותכנון מודולרי, המאפשר לתכנן ולעצב את הבית באופן הניתן לשינוי בהתאם לשינויים בחיים שיש לכל אחד.

כך עושים את זה

באמצעות תכנון נכון של חלל הבית ותשומת לב לצרכי הלקוח שעתידים להשתנות עם השנים, ניתן להתאים בצורה הנכונה ביותר, את עיצוב פנים הבית, כך שיענה לצרכי הלקוח לאורך שנים רבות. תחום בעיצוב פנים מודולרי, יאפשר לכם לשנות ולעצב את הבית שלכם בכל תקופה, בצורה שונה שתספק לכם עיצוב חדש, מעניין, שלא ישעמם אתכם אף פעם, יתאים לצרכים החדשים שלכם ובקלות.

האפשרות ליצור בכל חלל תכנון ועיצוב אשר ניתן לשנותו בקלות, מאפשר גמישות וניצול מקסימלי של כל חלל.

השלב הראשוני בעיצוב ותכנון מודולרי, הוא להבין את הצורך האמיתי של הלקוח, מה יהיה עבורו הכי נוח, מה הרצונות והחלומות שלו, לאיזה סגנון עיצוב הוא מתחבר ואילו שינויים הוא צופה שיקרו בעתיד שלו. המטרה, להתאים את החלל באופן גמיש לשינויים שעתידים לקרות.

בתהליך משותף, אנחנו בוחנים את האפשרויות של צרכי הלקוח, יחד עם הפוטנציאל הקיים בחלל, בודקים שאכן העיצובים האפשריים מתאימים ללקוח, עונים על הצרכים שלו, ומאפשרים לו להגשים את החלומות והרצונות שלו מבחינת עיצוב הפנים וגמישים לשינויים לטעמו.

כמו בכל תהליך בתחום העיצוב, גם בעיצוב פנים מודולרי, ביצוע ותכנון קפדני ומדויק ע”י בעל מקצוע מומחה, עוד בתחילת העבודה יבטיח תוצאות שיהיו תואמות לשאיפות הלקוח.

בשילוב הרמוני שכזה, גליה מנור – אדריכלית ומעצבת פנים, מחברת את הצורך של הלקוח יחד עם פוטנציאל החלל, הרהיטים והאביזרים שיכנסו ויעצבו אותו, ולבסוף הלקוח יקבל את מבוקשו – חלל מעוצב, שניתן לשנות בכל עת, באמצעות תכנון ועיצוב מודולרי.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב ותכנון מודולרי

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן