לקוחות פרטיים / עסקיים

עיצוב משרדים ועסקים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב משרדים ועסקים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב משרדים ועסקים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

למה צריך עיצוב פנים למשרדים ועסקים?

בדומה לעיצוב בתים, גם לעסק יש אופי ייחודי לו וצרכים מסוימים שהסביבה והנראות צריכים לספק, הן עבור העובדים והן עבור הלקוחות שמגיעים לעסק.
הנראות הפיזית של העסק, משקפת בעיקר את חזון החברה, איך היא רוצה להיראות כלפי חוץ, מה היא רוצה שהעובדים והלקוחות יחשבו על העסק, ואילו רגשות ותחושות הם יקבלו, מהשהות בחלל המשרד והעסק.

פרקטיקה בתכנון ובעיצוב משרדים ועסקים

הפרקטיקה בתכנון ועיצוב חשובה לא פחות מהנראות, וכאן העיצוב מתבטא בתשומת לב  לחלוקת החלל בצורה נכונה וזרימה מדויקת בחלל לנוחות העובדים והלקוחות, שימושיות החלל, מקומות אחסון מותאמים לעובדים, אזורי מנוחה ועוד, הם חלק מתכנון מלא וקפדני בהתאם לצרכי העסק. ידוע שבמקומות עבודה בהם מתייחסים בתשומת לב רבה לנוחות העובדים והלקוחות, בהכרח מתקיימת עבודה אפקטיבית יותר, יעילה יותר ומתקבלת תפוקה גבוה יותר, שיביא להצלחה של כל עסק.

חיבור החזון ואופי העסק

חיבור של חזון ואופי העסק, יחד עם עיצוב פנים מותאם אישית ובצורה מקצועית, יעבירו בצורה מיטבית, את האוירה הרצויה על ידי בעל העסק, המאפיינת את העסק והמשרד כולו. תכנון מקצועי של גליה מנור – אדריכלית ומעצבת פנים, בעלת ניסיון רב בתחום עיצוב משרדים ועסקים, יאפשר לכם ליצור את האוירה הרצויה לעסק שלכם.

איך מתבצע תהליך העיצוב?

בשלב הראשון, מתחילים באפיון העסק, במה העסק מתעסק, מה אופי העסק, מה השאיפות, המטרות, בירור הצרכים של העסק, איך מבחינתם סביבת עבודה אידיאלית אמורה להיראות ולהרגיש, ובגדול לפרט את כל הבקשות הקטנות והגדולות כאחד בנוגע לעיצוב המשרד והעסק המתייחס לאווירה ולנוחות העובדים והלקוחות.
ולבחון מה קיים היום, יתרונות וחסרונות.

השלב השני הוא שלב התכנון, בחינת החלל כולו, סריקה מלאה והבנה לגבי כל פינה וחדר הקיימים בחלל העסק. וכל הפונקציות הנדרשות. הצגת הפוטנציאל הגלום בו לביצוע פרויקט עיצוב פנים לעסק, והגדרת התקציב המלא לפרויקט, כלומר שקיפות מלאה בנוגע לעלות והתועלת, אך השקיפות תתקיים לא רק בנוגע לעלות הכספית, אלא גם בנוגע לשינויים וויתורים, במידה והכרחיים לתהליך, כדי שלא יפתיעו שום גורם במהלך הפרויקט ובסופו.

שלב הביצוע, הוא השלב האחרון בשרשרת תהליך פרויקט עיצוב פנים לעסקים, ובו בניה של הקירות וחלוקת החלל על פי התוכניות, מכניסים צבע חומרים תאורה ואוירה בהתאם לבחירות, לאחר מכן מצרפים את הריהוט שנבחר הדרוש לתת את המענה המיטבי לשימוש, נוחות ונראות, ולבסוף הוספת האקססוריז שמשלימים את הנראות ואופי העסק באווירה הכללית.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב משרדים ועסקים

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן