לקוחות פרטיים / עסקיים

עיצוב משרדים – השפעת הצבע על חלל העבודה

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב משרדים – השפעת הצבע על חלל העבודה

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב משרדים – השפעת הצבע על חלל העבודה

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

כיום יותר מתמיד, מודעים בעלי עסקים להשפעה הניכרת שיש לסביבת העבודה על תפוקת העובדים ושביעות רצון הלקוחות. זוהי ככל הנראה גם הסיבה שרבים מהם פונים למומחית עיצוב משרדים שתאפשר להם לבנות את האווירה האופטימלית למתחם שלהם. מבין שלל השיקולים שיש לקחת בחשבון, אין ספק שצבע הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת. לצבע יש את הכוח להשפיע על מצב הרוח, האווירה ורווחתם של העובדים. כאן, נבחן את השפעתם של צבעים שונים בסביבות עבודה. 

כחול – לרגעים של שקט

כחול משרה רוגע ומקדם ריכוז ופרודוקטיביות. קירות צבועים בכחול יעניקו תחושת שלווה, מה שהופך פתרון זה לאידיאלי עבור סביבות עבודה במתח גבוה כמו מרכזי שירות לקוחות, למשל. גוונים בהירים יותר של כחול יעניקו רוגע ושקט בעוד שכחול כהה יותר ישדר אווירה המעודדת תקשורת ואינטראקציה. עם זאת, מכיוון שמדובר בצבע קר, חשוב לאזן אותו עם גוונים חמים יותר או צבעים משלימים כדי להכניס חמימות לחלל. 

צהוב – לזריקת מרץ

לצבע הצהוב אפקט מרומם והוא ידוע כמחדד יכולות שכליות, יצירתיות והלך רוח חיובי. כחלק מעיצוב משרדים, צהוב יכול לעזור לטפח סביבה תוססת ודינמית. חשוב שנשתמש בו בתבונה כדי למנוע הסחות דעת. 

ירוק – להכניס את הטבע למשרד

הירוק מיד לוקח אותנו אל עולמות הטבע ומשדר צמיחה והרמוניה. האפקט המרגיע הזה יכול לסייע משמעותית להגביר אנרגיה של התפתחות ולעורר יצירתיות. שילוב צמחים או אלמנטים טבעיים בעיצוב המשרד יכול לשפר עוד יותר את ההשפעה החיובית של הצבע הירוק.

אדום – לסביבות עבודה בקצב גבוה

אדום הוא ללא ספק אחד מהצבעים העוצמתיים ביותר ומקושר לתשוקה, לחוויית דחיפות ולאנרגיה חזקה. סביבות המתאפיינות בצבע זה יעוררו ריגוש ומוטיבציה. זהו צבע מושלם להמריץ ולעורר.   עם זאת, שימוש מופרז באדום יכול ליצור תחושת אי שקט. עדיף להשתמש באדום בעיקר במינונים קטנים, באלמנטים ספציפיים שיעניקו לנו את האפקט.

בעיצוב משרדים חשוב לקחת בחשבון את ההעדפות האישיות

כמובן שעלינו לחשוב כיצד הצבעים שאנו מחפשים משתלבים בזהות המותג שלנו ולקו העיצובי הכללי במשרד. כשלצידכם עומדת מעצבת פנים מומחית לעיצוב משרדים, אין גבול למה שניתן להשיג יחד. אשמח לסייע גם לכם לתכנן את האווירה האידיאלית. למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים כאן כעת.

גליה מנור אדריכלות ועיצוב פנים

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב משרדים – השפעת הצבע על חלל העבודה

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן