לקוחות פרטיים / עסקיים

עיצוב פנים דירת קבלן

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב פנים דירת קבלן

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב פנים דירת קבלן

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

עיצוב פנים של דירה חדשה שנקנית ישירות מקבלן בנייה היא מטרתה: יצירת מרחב המשקף את חלומותיכם.

כשאנחנו רוכשים דירה חדשה שתבנה על ידי קבלן בנייה בבנייה רוויה למגורים, יש לנו הזדמנות ייחודית להשפיע לתכנן ולעצב את המרחב לפי טעמים וצרכים אישיים, בין אם מדובר בעיצוב בסגנון כפרי, מודרני, תעשייתי, אקלקטי או עכשווי. 

במסגרת השינויים שמאפשר הקבלן, ניתן לתכנן התאמות מדויקות לצרכיכם וכמובן מומלץ לעשות זאת עם מעצבי פנים מקצועיים ובעלי ניסיון רב. דירות קבלן המיועדות למגורים תוכננו במסגרת תכנון כוללני ע”י אדריכל המבנה עם פונקציונליות בסיסית, כך שיתאים לאנשים רבים, תכנון בסיסי וללא התאמה מדויקת לצרכים , חלומות , שאיפות והטעם שלכם.

כאדריכלית ומעצבת פנים, אני נלהבת מהאתגר הייחודי הקשור לעיצוב פנים של דירה חדשה שנקנית ישירות מקבלן בנייה.

תהליך עיצוב פנים דירת קבלן 

בתהליך עיצוב של דירת קבלן , אני “נכנסת” לתוך הדירה הרעיונית והחדשה שלכם. אני מאזינה לרעיונותיכם, מבינה את החלומות והרצונות שלכם ומביאה את הידע והמומחיות שלי בתהליך התכנון והעיצוב כדי ליצור דירה המשקפת את האופי והרצון היחודי שלכם.

תיאום השינויים במסגרת עיצוב פנים דירת קבלן 

עיצוב פנים דירת קבלן מתבצע בצורה יעילה ומתואמת מול צוות היזם ומתאמת השינויים מטעמו, אני יוצרת שיתוף פעולה איכותי מלא ומוצלח. כמובן גם עם הידע הרחב שלי כאדריכלית , שמביא ערך מוסף ואיכוי תמיד וכולל ידע רב באינסטלציה, קונסטרוקציה וכל תחומי הבניה ולכן משיג תוצאות.

 

כאדריכלית ומעצבת פנים, אני מתמחה בשילוב בין האסתטיקה לפונקציונליות. אני יוצרת מרחבים פרקטיים ומרהיבים המשלבים את החלל הפנימי עם התאמה מושלמת לצרכים היומיומיים שלכם. אני שמה דגש על שילוב חומרים ייחודיים בסגנונות השונים כגון עיצוב מודרני בכדי ליצור תחושה של יוקרה, איכות ונוחות. 

אני מזמינה אתכם ליצור קשר ולהתחיל את הדרך ליצירת דירת החלומות שלכם. ביחד, נעבוד על תכנון פרטני ומותאם אישית המשקף את המרחב והאווירה שבה תרצו לחזות את הדירה שלכם. אני כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך של עיצוב דירת קבלן, מהתכנון ועד לבחירת החומרים והריהוט המתאימים. בואו ניצור יחד את הבית המושלם שיאפשר לכם לחיות ולהתרכז ברצונותיכם האישיים.

רכשתם דירה חדשה מקבלן? זקוקים לשירותי עיצוב דירת קבלן מקצועי ואמין?

או שאתם רוצים להתיעץ, לפני רכישה של דירת קבלן בין האופציות האפשריות העומדות בפניכם?

צרו קשר, גליה מנור אדריכלית ומעצבת הפנים שלכם.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב פנים דירת קבלן

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן