לקוחות פרטיים / עסקיים

עיצוב פנים פנטהאוזים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב פנים פנטהאוזים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב פנים פנטהאוזים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

הרעיון של בית חלומות אינו זהה בקרב כל אחת ואחד מאיתנו. אחרי הכול, חוויית מגורים נועדה לשרת בסופו של דבר את השאיפות והמאפיינים הייחודיים שלנו. עבור חלקנו, דירה אלגנטית, מתוחכמת ופונקציונלית היא פסגת השאיפות, בעוד שאחרים מאיתנו דווקא רואים בבית פרטי רחב ידיים כהגדרה ליוקרה. מבין שלל האפשרויות הזמינות כיום, יש סוג מבנה אחד שמאז ומעולם היווה שם נרדף לחוויית יוקרה. כשזה מגיע לתהליכי עיצוב פנים פנטהאוזים מביאים עמם לא מעט אתגרים לצד היתרונות המובנים. כאן, נראה כיצד ניתן לצלוח אותם באופן שישרת את הצרכים שלך על הצד הטוב ביותר.

טשטוש הגבולות בין חוץ ופנים

הפנטהאוז התפתח מחדרי השירות ששימשו צוותים על גגות בניינים והפך כיום לפתרון מגורים יוקרתי. עם זאת, דבר אחד נשאר רלוונטי – הדירה מוקפת בשטח פתוח רחב ידיים. חשוב שננצל אותו היטב וניישם רעיון עיצובי אחיד שינוע מהפנים אל החוץ. פטיו גדול עם דלתות הזזה שנפתחות אל החצר, חלונות גדולים שיכניסו תאורה טבעית ויאפשרו להשקיף אל הנוף גם מתוך הבית, מרחבי אירוח נעימים ומוצללים בשטח הגג, כל אלו יכולים להעניק ערך מוסף אדיר ולמצות את המיטב ממאפייני הפנטהאוז.

עיצוב פנים פנטהאוז לעומת עיצוב פנים בית פרטי

עיצוב פנים פנטהאוז בדומה לעיצוב פנים בית פרטי, בתכנון נכון ושימוש במאפיינים טבעיים יאפשר לאור הטבעי להכנס לבית, שילוב של תכנון איזורים ציבוריים מקושרים למרפסות הרחבות בשילוב צמחיה, תורם רבות למראה פתוח ורחב המשלב את החוץ והפנים באופן מיטבי.   ( ירוק בעיניים ושמיעת הציפורים.)

מסגור מינימלי של פתחי המבנה

מסגור פתחים מהווה חלק בלתי נפרד מהקונספט האסתטי של הבית שלך. כשזה מגיע לעיצוב פנים פנטהאוז, כדאי לתת לפתחים כמה שיותר מקום ולתת לנוף הנשקף מהם לדבר בשם עצמו. חלונות גבוהים כמעט מהרצפה ועד התקרה הם דרך מצוינת להעצים את חוויית היוקרה ואת היתרונות של הפנטהאוז. חלונות כאלה יספקו נוף עירוני מהפנט.

גליה מנור מביאה עמה שנים של ניסיון בעיצוב פנטהאוזים בגישה יצירתית, מותאמת אישית ושממצה את כלל היתרונות של המבנה והמרחב העירוני הסובב אותו. לתיאום שיחת ייעוץ ופרטים נוספים, ניתן להשאיר פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב פנים פנטהאוזים

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן