לקוחות פרטיים / עסקיים

עיצוב פנים של בתים פרטיים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב פנים של בתים פרטיים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עיצוב פנים של בתים פרטיים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

בעבודת עיצוב פנים של בתים פרטיים ישנם תהליכים רבים ומרתקים שדורשים הבנה מעמיקה ולמידה של הצרכים, אורח החיים , החלומות והתקציב של הלקוחות. 

בנוסף נדרשת עבודת מחקר ולמידה של החלל הקיים, תשתיות קיימות ומתוכננות, כיוונים, תאורה וכו.. בין אם מדובר בשיפוץ ועיצוב של בתים קיימים או בתכנון ועיצוב בתים חדשים יש צורך לשלב תכנון פונקציונאלי מיטבי יחד עם אסטטיקה נעימה ומעודנת בתוספת טוויסט.

תהליך עיצוב פנים של בתים פרטיים 

עיצוב פנים בתים פרטיים הוא תהליך מורכב שכולל מספר שלבים. בתחילה, חשוב להבין את צרכי הלקוח ולשמוע את רעיונותיו  ורצונותיו, אח”כ לבחון את האזורים השונים בבית, הסגנון המועדף ועוד. על פי המידע הזה, ניתן להתחיל בתכנון המרחב הכולל את התכנון המבני, הסידור הפנימי ועיצובו .

בשלב הבא, מתחילים בחירות חומרים הכולל מטבח, ריצופים, חיפויים, כלים סניטרים, אינסטלציה , נגרות, הצבעים, הרהיטים והאביזרים המתאימים ועוד..  בחירה נכונה של החומרים והפריטים הפנימיים תתרום לאסתטיקה המושלמת ותשפר את חוויית המגורים של הדיירים.

בחירת המעצבת לעיצוב פנים בתים פרטיים 

עיצוב פנים של בתים פרטיים נעשה פעם או פעמים בחיים. בביתכם אתם למעשה חיים את רב חייכם ושגרת היום יום ומשם צומחים, גדלים וחווים את החיים, כך שחשוב שיעשה על הצד הטוב והבטוח ביותר ויהיה תפור ומדויק עבורכם. 

כך שחשוב להכיר ורצוי לפגוש פנים אל פנים את אשת המקצוע איתה אתם עומדים לעבור תהליך מורכב ומעניין ולראות שאתם מתחברים לאישיות , לדרך עבודה , להבנה ולמקצועיות שהיא משדרת, ליצירתיות וכמובן לטעם ולסגנון שלה וזאת דרך בחינה של פרויקטים שתכננה.

חשוב גם בזמן התהליך להיות שותף מלא יחד עם מעצבת הפנים, על מנת להגשים את עצמכם ולבטא בבית שלכם באופן מדויק את עצמכם והשאיפות שלכם.

 

גליה מנור מאוד ורסטילית , בעלת כישורים מגוונים ומיוחדים ויכולת להתאים עצמה ללקוחות שונים ובסגנונות שונים ברמות גבוהות.

המקצועיות והיכולות המדהימות של גליה מנור בעיצוב פנים בתים פרטיים ליצור מרחבים פתוחים ותחושת גודל נוחות ונעימות גם במרחבים וחללים לא גדולים במיוחד ויחד עם זה ליצור תחושה של מרחב נוח רגוע מיוחד ולשלב גם את שטחי החוץ בכל העיצוב. 

עיצוב פנים של בתים פרטיים הוא הזדמנות ייחודית ליצור אווירה מותאמת אישית ולשפר את איכות החיים של הדיירים. בתור אדריכלית ומעצבת פנים בעלת ותק רב, אני מזמינה אתכם ליצור עם גליה מנור קשר ולהתייעץ בנושא עיצוב הפנים של הבית הפרטי שלכם. גליה מנור כאן כדי לספק לכם ייעוץ מקצועי ולקחת את הרעיונות שלכם ולהפוך אותם למציאות מרהיבה ויחודית.

 

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב פנים של בתים פרטיים

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן