לקוחות פרטיים / עסקיים

תכנון ועיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תכנון ועיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תכנון ועיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

אם נצטרך לבחור סגנון עיצובי אחד שאין רומנטי כמותו, מרגש ושלעולם לא מאבד רלוונטיות, אין ספק שהסגנון הכפרי יהיה המועמד הבולט ביותר. אם עבורך אווירת בית החווה או בקתת העץ הוא ההגדרה לאי של שקט ולחוויית מגורים נעימה, סביר מאוד להניח שכדאי לך לכל הפחות לשלב אלמנטים כפריים בעיצוב הבית. עם זאת, תכנון ועיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי אינו מסתכם באלמנט אחד או שניים כמו פרקט עץ או קישוטים שמעניקים אווירה כפרית. מדובר ברעיון שלם בעל מאפיינים מובחנים. כאן, ריכזתי עבורך כמה עקרונות יסוד של העיצוב הכפרי.

שימוש בצבעי אדמה

בתים בעיצוב כפרי ניחנים לרוב בסכמת צבעים המתכתבת עם עולם הטבע. גוונים אפרפרים, חומים, ירקרקים ואדמדמים יוצרים אווירה חמימה, מנחמת ושקטה. זוהי נקודת פתיחה מצוינת לתכנון בית בסגנון כפרי, כאשר אלמנטים טבעיים מספקים מפלט עדין מההמולה של חיי העיר.

חומרי גלם טבעיים ובגימור גס

אלמנט נוסף שמאפיין את הסגנון הכפרי הוא השימוש בחומרי גלם טבעיים וכמה שהם יהיו פחות מעובדים, כך עדיף. חמר וחרס, אבן טבעית, עץ, צמר וכותנה מככבים בתהליכי עיצוב פנים בסגנון כפרי. מדפים מעץ מלא, שטיח צמר עבה וגס וחיפויי אבן לא מהוקצעים, כל אלו יעניקו לכל מבקר בביתך מהמבט הראשון, מגע של נוסטלגיה וחמימות.

שילוב צמחיה בעיצוב הבית

טרנד הגינה האורבנית שולט היום במגוון רחב של סגנונות עיצוב, אך אין ספק שהוא בולט בסגנון הכפרי. שילוב צמחים מטפסים בין מדפי הבית, עציצים קטנים עשויים חמר או סוקולנטים המגודלים בתוך שקי יוטה קטנים, כל אלו יעניקו ברגע חיבור אל הטבע.

חמימות שמחבקת את הדיירים מכל הכיוונים

חלל מגורים כפרי צריך להיות נעים ומזמין. אנחנו יכולים להגדיל  ולהוסיף אח אבן קלאסית, או להסתפק במבער קטורת או מתקן לנרות. הצבעים החמימים, השילוב של תאורה טבעית ואור נרות וחשיבה מעמיקה על חוויית החמימות באופן שפועל על כל החושים, כל אלו יעניקו את החוויה העוטפת השלמה בכל פעם שנכנסים אל הבית.

לאורך השנים, גליה מנור ליוותה עשרות לקוחות בתהליכי עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי וסייעה להם לתכנן חלל הרמוני בעל מענה פונקציונלי ואסתטי מובחן, עקבי ושעונה על צרכי כלל המשתמשים בבית. נשמח לסייע גם לך ליצור חוויית מגורים אידיאלית. למידע נוסף, כל שעליך לעשות הוא רק להשאיר פרטים ומיד נחזור אליך.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב בסגנון וינטג'
תכנון ועיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן