לקוחות פרטיים / עסקיים

תכנון ועיצוב משרדים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תכנון ועיצוב משרדים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תכנון ועיצוב משרדים

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

תכנון ועיצוב משרדים שיעצימו את פרודוקטיביות העובדים

תכנון ועיצוב משרדים בעלי עסקים רבים מודעים לעובדה הזו כיום יותר מתמיד – עיצוב ותנאי חלל העבודה יכולים להשפיע באופן ניכר על הרווחה של העובדים. השקעה במרחב בו העובדים שלך פעילים יכולה להשפיע באופן ניכר על הפרודוקטיביות שלהם ואם ניישם את הפתרונות הנכונים, גם על הבריאות שלהם. זוהי ככל הנראה הסיבה שכיום תכנון ועיצוב משרדים מהווה חלק בלתי נפרד מהאלמנטים שמרכיבים את התרבות העסקית. אם החלטת להשקיע בהיבט החשוב הזה, אלו כמה עקרונות שכדאי לקחת בחשבון.

עיצוב משרדים איכותי מתחיל בפריסה חכמה

זהו הזמן להתחיל לחשוב על האופן בו מתנהל יום עבודה שגרתי בעסק. פריסת החלל הפתוח (אופן ספייס ) נחשבת כיום לנפוצה ביותר במשרדים. עלויות בניה נמוכות יותר, ניצול מקסימלי של חללי עבודה ותקשורת ושיתופי פעולה יעילים ונעימים בין העובדים, תנועה חלקה במרחב וזרימה של אוויר ואור טבעי. זוהי דרך נהדרת לשבור את חוויית הסגירות בחללי המשרד האישיים. עם זאת, חשוב לבחון מהם הצרכים הייחודיים של כל אירגון וארגון. לעיתים ישנם מקרים בהם נדרשת פרטיות וצורך בחללים סגורים משיקולים אחרים. עבודה עם מעצבת מקצועית תאפשר לך לאפיין במדויק את הצרכים של העסק ולחשוב על תכנון וחלוקות חכמות של חללי העבודה וניצול מיטבי שלו בהתאמה לעסק שלך.

שימוש מושכל באור טבעי כחלק מתכנון ועיצוב משרדים

תאורה משפיעה באופן ניכר על הרווחה הפיזית והנפשית שלנו. מהריכוז ומצב הרוח ועד לעירנות וחיוניות, לכן, כיום מושקעת מחשבה רבה כיצד להאיר את חללי המשרד ורצוי בתאורה טבעית ככל הניתן. זוהי מגמה שאנו רואים רבות כיום בתהליכי עיצוב משרדי הייטק. התאורה הטבעית וחשיפה לאור השמש במקום העבודה משפרת את איכות השינה בלילה ואת הבריאות בכלל. חלונות גדולים, פריסה נכונה של האלמנטים השונים במשרד ותכנון בהתאמה אישית  יאפשרו לך למצות את המיטב מהחלל.

ליישם חשיבה פונקציונלית בתכנון חדרי הישיבות

אנחנו מבלים חלק לא מבוטל מהזמן בפגישות וישיבות. מנהלים בדרג הביניים עשויים לבלות 35% מיום העבודה שלהם כך. לכן, לפני שנתמקד בפאר וההדר של חדר הישיבות, כדאי שנחשוב כיצד לדאוג שיהיה כמה שיותר נוח. שימוש בצבעים שקטים, תאורה נכונה ורהיטים נוחים ופונקציונליים יבטיחו חוויית שימוש בת קיימא. כדאי שנשאל את עצמנו בשלב הראשוני ביותר כמה אנשים החדר אמור להכיל, מהן כלל הפעולות שאמורות להתבצע בו ואילו צרכים ייחודיים עשויים להיות בו.

חיפשת זמן רב מעצבת פנים בהרצליה המתמחה בחללי משרד? אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים כאן וללמוד על כלל היתרונות שגליה מנור יכולה להביא אל תהליך העיצוב.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנון ועיצוב משרדים

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן