לקוחות פרטיים / עסקיים

תכנון ועיצוב הבית

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תכנון ועיצוב הבית

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תכנון ועיצוב הבית

אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

תוכן עניינים

תכנון ועיצוב הבית בסגנון המודרני – טיפים מנצחים שכדאי להכיר

יש משהו בפשטות של עיצוב הפנים המודרני שמעניקה לו רלוונטיות נצחית. בתים בעיצוב מודרני מתאפיינים בקווים נקיים ונשאר מקום רב למגע האישי. המודרניזם מלווה אותנו כבר מהמאה ה-19 והביא עמו אל עולם העיצוב והאדריכלות קונספט חדש – הבית הוא מקום מפלט מהרעש שם בחוץ. עליו לשמש כמרחב נקי ושקט שמאפשר לנו להרפות. כאן, נראה כיצד העיקרון הזה בא לידי ביטוי בכמה מאפיינים פשוטים שאם נקפיד עליהם, נוכל להעניק מגע מודרני לתהליך תכנון ועיצוב הבית.

תוכניות קומה פתוחות

בין אם מדובר בתוכנית עיצוב לקראת שיפוץ בדירת מגורים או תכנון בית פרטי מאפס, עיקרון אחד תמיד נותר רלוונטי – העיצוב המודרני מתאפיין בחללים פתוחים ורחבי ידיים. חלל בישול בתכנון פתוח עם אי למטבח המתמזג אל חדר האוכל, למשל, הוא מאפיין מובהק של העיצוב המודרני. החלל מאפשר לך לרווח את מיקום הרהיטים שלך וליהנות מחללים רב שימושיים.

תוכניות קומה פתוחות מהוות פתרון חדשני ששינה מהיסוד את תהליכי תכנון ועיצוב הבית במאה ה-20. עקרון זה יאפשר לתכנן ביתר קלות את חלוקת שאר חללי הבית ולהבין כיצד להעניק לכל אחד מהם את הייעוד הראוי לו בהתאם לדפוסי השימוש הייחודיים שלך.

קווים לדמותה של סכמת צבעים לתכנון ועיצוב הבית

באופן גורף, תכנון ועיצוב בתים בסגנון מודרני יכלול צבעים ניטרליים שנאמנים לערכים הפונקציונליים של המשתמשים. סכמות צבעים המבוססות על פלטות של שחור, לבן, אפור או בז’ על הקירות ורוב הרהיטים, יעניקו לך את המגע המודרני. יתרה מכך, כשהרקע הוא יחסית מונוכרומטי, כל נגיעה קטנה של צבע שנכניס בפריטים הבודדים שנשלב יקבלו מקום של כבוד ויהוו נקודות מיקוד לעין עם כל כניסה לחלל.

שילוב דוגמאות גאומטריות

בתים מודרניים מתאפיינים בקווים ישרים, גימור נקי ומרקמים מינימליסטיים. עם זאת, אין שום צורך להתחייב לעיקרון הזה במאת האחוזים. התוצאה עלולה להיות משעממת ונעדרת ייחודיות. כדי לשמור על נאמנות לקונספט המודרני אך ליצור עניין, מומלץ לשלב אלמנטים גאומטריים בפריטי העיצוב השונים.

דוגמאות מלבנים או משולשים על קיר כוח אחד, ריהוט בעל צורה זוויתית ייחודית, דוגמאות על גבי טקסטיל או יצירות אמנות וחפצי נוי בעלי צורה גיאומטרית ישברו את המראה הנקי, אך עדיין יתכתבו עם הקווים הישרים.

רוצה ללמוד כיצד ניישם תהליך עיצוב מודרני מא’ ועד ת’ בחשיבה משותפת? ניתן להשאיר פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם.

" עבודתי מאפשרת לי להגשים את מה שאני הכי אוהבת, לחבר בין האנשים, לאהבה הכי גדולה שלהם, הבית שלהם, המשרד שלהם "

לתיאום פגישה ללא התחייבות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנון ועיצוב הבית

Architecture as a way of life

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן